PEČENÝ LILEK PARMEZÁN


PEČENÝ LILEK PARMEZÁN

Italské večery jsou vlastně příjemné pro celou domácnost. Sýr, bazalka, marinara omáčka… Chápu, že moje domácnost má ráda všechno!

Když jste se dostali na dokončení vaší pizzy a těstovinové odolnosti za měsíc, pečený lilek s parmezánem je ve skutečnosti fantastickým jídlem, které stojí za to. Zahrnuje všechny standardy spolu se zahrnutým dietním zvýšením lilku.

Křupavé kousky lilku s panko chlebem nakrájené spolu s mozzarellou, parmezánem a rajčatovou omáčkou se ve skutečnosti pečou čtyřicet pět minut a chutě se míchají, dokud nevznikne jeden nevkusný, neuvěřitelný nepořádek. Stejně jako mnoho italských jídel je to snadné, ale skvělé.

Byli jste vlastně předem varováni. Nepoužívejte bíle zbarvené, stejně jako ve skutečnosti je užitečné mnoho papírových ubrousků! S největší pravděpodobností budete potřebovat všechny.

PEČENÝ LILEK PARMEZÁN

PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Fantastické zbytky! Konzumujte je všechny obyčejné nebo je dokonce všechny přeměňte přímo na lilek s parmezánem níže!

Tradiční italské chutě! Rajčata, mozzarella, stejně jako parmezán spolu s trochou bazalky vytvářejí mou ústní posypku jednoduše s ohledem na všechny!

Vytváří spoustu věcí! Z tohoto konkrétního pokrmu získáte 8 vydatných porcí, stejně tak to rozhodně není těžké k duálnímu.

Potřebné materiály

Žádné velké otřesy dole. Zajistěte, abyste využili každou mozzarellu i parmezán pro jeden z absolutně nejchutnějších výsledků a také si kupte ty nejlepší komponenty, které můžete snadno objevit.

Lilek se 3 nástroji – Oloupejte je a také je rozsekejte na ¼ palce silné proužky nebo dokonce kolečka.
Koření – k tomu budete potřebovat 1 ¼ lžičky sodíku a ¼ lžičky pepře.
1 hrnek víceúčelové mouky – Mouka pomáhá vytvořit kůrku na lilku. Přímo níže jistě uspěje i variantní mouka.
2 velká vejce – přeneste je na úroveň prostorové teploty a před použitím je účinně porazte.
3 hrnky Italské zkušené panko strouhanka – Navíc rutinní strouhanka bude určitě fungovat, ale panko je ve skutečnosti křupavější.
4 hrnky omáčka Marinara – Stejně tak můžete snadno použít omáčku na špagety nebo dokonce omáčku arrabbiata.
8 uncí částečně odstředěného sýra Mozzarella – nastrouhejte jej a rozdělte na 3 části.
½ hrnku parmazánového sýra – tento by měl být také skutečně nastrouhaný a také rozdělen přímo na 3 části.
½ lžičky sušené bazalky – Pokud používáte čistou, nakrájejte 1 ½ lžičky.

POKYNY KROK ZA KROKEM

1.Připravte si lilky

Na začátku oloupejte 3 kusy nářadí a lilky. Následně je všechny umístěte na osamělou úroveň na varnou desku vyloženou ručníkem nebo dokonce funkční plochu. Poté nastříkejte 1 lžičku sodíku na vodítko a nechte je hodinu odpočívat. Odstraní přebytečnou tekutinu a při pečení a obalení vytvoří křupavější kousek.

2.Předehřejte sporák

Zachyťte svůj sporák na 400℉ (205℃). Zatímco se zahřívá, připravte si 2 velké plechy. Buď je všechny posbírejte spolu s pergamenovou zprávou, nebo je všechny jemně navrstvěte spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů.

3. Zavedl váš bagrovací terminál

Následně si připravte lilek na chleba. Budete potřebovat 3 povrchní jídla. Na začátku smíchejte 1 hrnek univerzální mouky a také ¼ lžičky pepře a sodíku. Ve 2. porazte 2 velká vejce. Stejně jako ve 3. zařaďte 3 hrnky pečlivě namleté ​​italsky kořeněné panko strouhanky.

4. Bread vaše kousky lilku

Ponořte každý kousek lilku do každé ze 3 misek v souladu s nákupem, přičemž v každé zcela zakryjte: mouku, vejce, strouhanku. Jakmile je každý kus skutečně zpracován, přesuňte jej mezi připravené plechy na vaření.

5.Vařte

Vložte obalované kousky lilku na sporák a vařte 15 až dvacet minut. Otočte obalované kousky lilku do poloviny, aby byly rovnoměrně křupavé. Měly by se změnit na zlatohnědou.

6. Vložte jídlo na vaření

Rozprostřete asi ¼ hrnku omáčky marinara pod jemně namazané jídlo o rozměrech 9 x 13 palců. Mělo by se s tím prostě vypořádat. Poté umístěte obalovaný kus lilku na osamělou úroveň na vodítku a vypořádejte se s ním spolu s 1 ze 3 dílů mozzarelly o hmotnosti 8 uncí a také s ½ hrnku parmezánu. Přehrajte si nákup omáčky, lilku a sýra o 3 mnohem mnohem více úrovní navíc. Poté na složené jídlo nastříkejte ½ lžičky sušené bazalky.

7. Vařte i provádějte

Umístěte jídlo na vaření do sporáku na dvacet až 25 minut. Provádí se, když je sýr skutečně úplně rozmrazený, stejně jako omáčka ve skutečnosti bublá po stranách.